רפואה משלימה


דיקור קרקפת


שיטת
YNSA  פותחה ע"י רופא יפני בשם Toshikatsu Yamamoto, PhD  לפני כ-35 שנה.

YNSA   היא  שיטת דיקור ראש ייחודית שבעזרתה ניתן לטפל בבעיות אקוטיות וכרוניות עם יעילות מפתיעה. ייחודיותה של השיטה היא ביכולתה לפתור/להקל על סימפטומים שונים באופן כמעט מידי במקרים אקוטיים ולתת מענה למצבים כרוניים תוך קבלת תגובה מידית למידת השפעת הטיפול והתאמתו למטופל .כאשר המחט ממוקמת במקום המדויק, המטופל חש מיד בהקלה בסימפטומים.

השיטה מבוססת על אבחנת מגע פשוטה בצוואר או בבטן , תשאול בסיסי ומישוש אזורי  אבחון ספציפיים בצוואר או בבטן המייצגים את איברי הפנים, המוח והמערכת העצבית.

הדיקור הוא פשוט ושטחי  לפי נקודת כאב בהתאם לאבחנה, ללא צורך בהשגת צ'י.  למטופל אין  מגבלת תנועה בזמן הדיקור הוא יכול לשבת בחדר המתנה עם המחט. כאשר המחט נמצאת בנקודה הנכונה, הכאב או התחושה באזור האבחנה בבטן או בצוואר  נעלמים/פוחתים במידה ניכרת.

תוצאות הטיפול – אם מדובר בכאב רגליים, ידיים, מפרקים, גב תפוס או התקף אסטמה, הכאב פשוט נעלם או נחלש מידית. לעיתים יש צורך ביותר מטיפול אחד, אך תלוי בחומרת המצב ומשך הזמן שהבעיה קיימת. 

שיטת YNSA  היא שיטה מצויינת, הוכיחה את עצמה בטיפולים נוירולוגיים ואורטופדים קשים ועם הצלחות  כמעט מידיות.

 ה
מאמר של גלובס על גירוי מוח ע"מ להפחית כאב ובסרטון למטה דיקור קרקפת של ד"ר Ymamoto (ניתן לפתוח את הקישורבלחיצה על מקש ימני)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001012209#FromSearchPage